RT0402CRD074K02L
MFR.Part #
RT0402CRD074K02L
JLCPCB Part #
C2127072
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS