RT0402FRD07191KL
MFR.Part #
RT0402FRD07191KL
JLCPCB Part #
C6207595
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS