MFR50SDBE52-127R
MFR.Part #
MFR50SDBE52-127R
JLCPCB Part #
C1374256
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS