RT0402DRE0784K5L
MFR.Part #
RT0402DRE0784K5L
JLCPCB Part #
C854051
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS