RT0402DRE077K5L
MFR.Part #
RT0402DRE077K5L
JLCPCB Part #
C854039
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS