AC0402FR-7W95K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-7W95K3L
JLCPCB Part #
C20141838
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS