MMV02F100KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MMV02F100KE
JLCPCB Part #
C6673633
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 63mW ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS