RT0402DRE07620RL
MFR.Part #
RT0402DRE07620RL
JLCPCB Part #
C854006
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS