SR2010JK-0743RL
MFR.Part #
SR2010JK-0743RL
JLCPCB Part #
C5901598
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS