RK73G1ETTP4022C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4022C
JLCPCB Part #
C4248353
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS