RT0402DRE075K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRE075K6L
JLCPCB Part #
C853998
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS