RE0402DRE071K91L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402DRE071K91L
JLCPCB Part #
C5846285
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS