RT0402DRE0722R1L
MFR.Part #
RT0402DRE0722R1L
JLCPCB Part #
C2098579
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS