MFR2WSFTF52-24R9
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-24R9
JLCPCB Part #
C1382498
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS