NSP500JB-1R6
MFR.Part #
NSP500JB-1R6
JLCPCB Part #
C1396954
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS