RT0402DRE07205RL
MFR.Part #
RT0402DRE07205RL
JLCPCB Part #
C4334820
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS