RC0805FR-1363K4L
MFR.Part #
RC0805FR-1363K4L
JLCPCB Part #
C5862529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS