SQM500JB-10K
MFR.Part #
SQM500JB-10K
JLCPCB Part #
C3471477
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS