RT0402DRE0713R7L
MFR.Part #
RT0402DRE0713R7L
JLCPCB Part #
C3949603
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS