RT0402DRD0749K9L
MFR.Part #
RT0402DRD0749K9L
JLCPCB Part #
C853662
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS