AA1206FR-07750RL
MFR.Part #
AA1206FR-07750RL
JLCPCB Part #
C3923936
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS