RC1005F35R7CS
MFR.Part #
RC1005F35R7CS
JLCPCB Part #
C4339087
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS