RT0402DRD0714KL
MFR.Part #
RT0402DRD0714KL
JLCPCB Part #
C853537
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS