RC0603FR-7W51RL
MFR.Part #
RC0603FR-7W51RL
JLCPCB Part #
C2936588
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS