RC0100JR-072R4L
MFR.Part #
RC0100JR-072R4L
JLCPCB Part #
C850597
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.4Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS