RT0402DRD07107KL
MFR.Part #
RT0402DRD07107KL
JLCPCB Part #
C853511
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS