RT0402DRD0710K7L
MFR.Part #
RT0402DRD0710K7L
JLCPCB Part #
C2126686
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS