RT0402CRE0782RL
MFR.Part #
RT0402CRE0782RL
JLCPCB Part #
C2122307
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS