RT0402BRE0782RL
MFR.Part #
RT0402BRE0782RL
JLCPCB Part #
C853409
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS