RT0402CRE0759RL
MFR.Part #
RT0402CRE0759RL
JLCPCB Part #
C4068917
Description
-55℃~+155℃ 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS