FCR-25JR-52-91R
MFR.Part #
FCR-25JR-52-91R
JLCPCB Part #
C1742783
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 91Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS