RC1206FR-10162KL
MFR.Part #
RC1206FR-10162KL
JLCPCB Part #
C7276393
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS