RT0402CRE07374RL
MFR.Part #
RT0402CRE07374RL
JLCPCB Part #
C2120973
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS