SG73P1ETTP71R5F
MFR.Part #
SG73P1ETTP71R5F
JLCPCB Part #
C4019380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS