MFR100FRF52-3K65
MFR.Part #
MFR100FRF52-3K65
JLCPCB Part #
C1761214
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS