FMP100FRF52-23K7
MFR.Part #
FMP100FRF52-23K7
JLCPCB Part #
C1755514
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS