RT0402CRE0723R7L
MFR.Part #
RT0402CRE0723R7L
JLCPCB Part #
C3935034
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS