RC0603FR-077K15L
MFR.Part #
RC0603FR-077K15L
JLCPCB Part #
C137682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS