MFR-12FRF52-287R
MFR.Part #
MFR-12FRF52-287R
JLCPCB Part #
C1743177
Description
-55℃~+155℃ 167mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS