RT0402CRE07205RL
MFR.Part #
RT0402CRE07205RL
JLCPCB Part #
C4318946
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS