RC1206FR-13909RL
MFR.Part #
RC1206FR-13909RL
JLCPCB Part #
C6379017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS