RT0402CRE0714R7L
MFR.Part #
RT0402CRE0714R7L
JLCPCB Part #
C2121012
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS