MFR-25FBF-1K96
MFR.Part #
MFR-25FBF-1K96
JLCPCB Part #
C457520
Description
1.96kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS