KNP2WSJR-73-1R2
MFR.Part #
KNP2WSJR-73-1R2
JLCPCB Part #
C1759637
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS