RT0402CRD077K15L
MFR.Part #
RT0402CRD077K15L
JLCPCB Part #
C6207575
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS