RC0100FR-072R2L
MFR.Part #
RC0100FR-072R2L
JLCPCB Part #
C850110
Description
-200ppm/℃~+6000ppm/℃ -55℃~+125℃ 15V 2.2Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS