RT1210FRD0723R7L
MFR.Part #
RT1210FRD0723R7L
JLCPCB Part #
C2133523
Description
-55℃~+125℃ 200V 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS