RT0402CRD075K9L
MFR.Part #
RT0402CRD075K9L
JLCPCB Part #
C2127019
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS