RT0402DRD075K9L
MFR.Part #
RT0402DRD075K9L
JLCPCB Part #
C853694
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS