HHV-50FT-52-3M3
MFR.Part #
HHV-50FT-52-3M3
JLCPCB Part #
C326996
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS